istiridye inci setlerimiz - kategoriler1
istiridye inci setlerimiz - hesabim1
istiridye inci setlerimiz - kategoriler2
istiridye inci setlerimiz - kategoriler
Mutlu Ettİklerİmİz
Yeni yorumlar için tıkla
 1. Gönderen: Emel Karaboğa

  2009'a kötü başladım, çok ama çok güzel bitirdim sayende aşkım :) aldığım en güzel en romantik en anlamlı hediyeydi inci kolyemi boynumdan hiç çıkarmıyorum seni çok seviyorum Abdullah :)

 2. Gönderen: ömer ASLANTEPE

  SEVGILILER GÜNÜN'DEN SADECE 1 GÜN ÖNCE TV REKLAMIN'DA GÖRDÜM VE SIPARIS VERDIM.GERÇEKTEN ÇOK FARKLI VE DEGERLI BIR HEDIYE OLDU.AYRICA HIZMETINIZ,KALITENIZ VE SERVISINIZ DEN DOLAYI ÇOK ÇOK TESEKKÜR EDERIM.BIR DAHA KI SIPARIS DE GÖRÜSMEK ÜZERE

 3. Gönderen: Yunus Eren Güzel

  Aldiginiz ana hediyeden tutun da hediyenizin kutusunun sekline, rengine ve kutunun üstündeki serite kadar asik oluyorlar...

 4. Gönderen: alaattin

  Herşey gerçekten çok güzel olmuş inanılmayacak kadar muhteşem gerçektende. Süslemelerden kokuya kadar herşey tam bir titizlikle hazırlanmış. Yanında gönderilen indirim hediye çekleri herşey çok güzel. Ayrıca alkolsüz olan osmanlı içeceği hediye olarak süper olmuş. Bütün bunlar için emeği geçen herkese yürekten selam gönderir ve tesekkurlerimi sunarım. . .

 5. Gönderen: okan

  yaww bu hediyeyle angelina jolie tavlarim yaww:D:D

 6. Gönderen: ali yavuzaslan

  inci setleriniz çook gusel sevgilim gorunce boynuma sarildi butun arkadaslarim almak için siraya girdi bende komisyonumu aldim tabii:D:D

 7. Gönderen: emre ünlü

  sadece su kadar söylüyorum pırlanta alacaktım bu daha zarif ve farklı geldı inş sağ sağlım teslım ederım inci tanem'e

 8. Gönderen: Barış

  şu istiridyeyi açma heyacanı yokmu inanılmaz. sonrada içinden çıkan o muhteşem parlak inci işte herşeye değiyor o anki yüzündeki mutululuk gülümseme dünyayı alsan okadar mutlu olmaz yaa harikasınız


[Bütün yorumlar için buraya]
istiridye inci modul alt
ANKET

Bize nasıl ulaştınız?

  

  

  

  

  

  

  Sonuçlar
Sonuçlar aliniyor...

istiridye inci modul alt

      Ä°stiridye Ä°nci Ä°stanbul Şubesi

      Ä°stiridye Ä°nci Online Sipariş

      Tatlı Su İncisi

Çinde Tatlı su inci yetiştiriciliği, M.Ö. 2206 yılına dayanır ve Dünya 'da ki diğer ülkelere göre Çin, inci üreticiliğinde en fazla sayıda inci üretimine sahiptir.

 

İstiridyeinci 'nin satışını gerçekleştirdiği Tatlı Su incileri Haritada eflatun renkle gösterilen Çin bölgesine aittir.

 

çin haritası

 

Tatlı su incileri "Mussel" adı verilen bir midye tarafından, havuz, dere ve Göllerde yetiştirilmektedir. Aslında Mussel (midye) inci üretmeyen bir yumuşakça familyasından gelir.

 

Aşılama yöntemiyle bir tatlı su incisi, 20 veya daha fazla doku parçalarının, ince midye kabuğu içerisinden nakledilmesiyle oluşur.

 

Tatlı su çiftlikleri

 

Bu sayede bir midye içerisinde fazla sayıda inci oluşur, ancak bu inciler şekilleri itibariyle en yaygın olanı şekli bozuk, lekeli ve çizik olsa da, çok küçük bir yüzdesi toplam üretimin % 2'den daha azı, yuvarlak çiziksiz veya elips şeklindedir.

 

Kısa sürede seri üretim yapılabilinen istiridye yetiştirme yöntemidir. İstiridyeler küçükken aşılaması yapılıp yetiştirilme süreleri 3 ila 6 aydır.Boyutları ise 3,5 ile 8,0 mm arasında değişmektedir.

 

Yetiştiriliciğe ve yetiştiği bölgeye bağlı olarak, farklı kalitede inciler ortaya çıkar. Bu inciler, tam yuvarklak yüzeylere sahip incilerden, orta seviye parlaklıkta ve pirinç tanesi boyutunda olanlara kadar çok çeşitlilik gösterirler. Bir istiridye yaşamı boyunca en fazla bir defa inci meydana getirebilir.

 

Şekli Bozuk Tatlı Su incileri

 

Tatlı su incileri sedeflerinde, deniz istiridyelerinden daha az organik madde oluşur. Göller, Akarsular yada Yetiştirme Havuzlarında Organik materyallerin azlığı, bu incilere benzersiz ve cam gibi farklı bir parlaklık katmaktadır.

 

Bizim öncelikli olarak Tatlı su inci tercihimiz piyasada çokca bulunan yüzeyi çizik ve lekeli yüzeye sahip incilerin dışındadır, en temiz, en parlak ürünü seçerek , % 2'lik bir orana sahip olan 10.000 adet Tatlı Su incisinden yalnızca 200 adeti tercihimiz arasındadır.

 

Tatlı Su incileri

 

Tatlı su incileri, tuzlu su incilerine alternatif olarak uygun fiyatlarla sunulmuştur.

Tatlı su incileri piyasada en ucuz inci familyası olarak kabul edilsede biz en kaliteli Tatlı su incilerini bulup sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Tatlı Su inci Modellerini Görmek için Tıklayınız

istiridye inci setlerimiz - hesabım2
 

 

  

Şifremi Unuttum?

istiridye inci setlerimiz - hesabım
SEPETİNİZ
Sepetiniz Boş Sepetiniz Boş
istiridye inci modul alt
BASINDA BİZ
istiridye inci modul alt
TAKİP

Sipariş Durum Takibi:

Go

Kargo Durum Takibi:

Go
istiridye inci modul alt
istiridye inci alt
istiridye inci partner logolari

Web sitemizde bulunan tasarımlar ve üretim www.istiridyeinci.com.tr markasına aittir ve telif hakları patent yasası ile güvence altına alınmıştır. Yazılı izin alınmadan kullanılamaz.
Copyright © 1978-2015 Çelik GROUP international import Production services

Kalitemiz | Sorular | İletişim | Tatlı Su incileri | Akoya incileri | Tahiti incileri | Güney Denizi incileri | Pırlanta inci kolyeler | inci kolye | inci küpeler | Dizi inciler | İstiridyeinci Blog

İstiridye İnci ProDukkan altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır.
Yükleniyor...