istiridye inci setlerimiz - kategoriler1
istiridye inci setlerimiz - hesabim1
istiridye inci setlerimiz - kategoriler2
istiridye inci setlerimiz - kategoriler
Mutlu Ettİklerİmİz
Yeni yorumlar için tıkla
 1. Gönderen: Emel Karaboğa

  2009'a kötü başladım, çok ama çok güzel bitirdim sayende aşkım :) aldığım en güzel en romantik en anlamlı hediyeydi inci kolyemi boynumdan hiç çıkarmıyorum seni çok seviyorum Abdullah :)

 2. Gönderen: ömer ASLANTEPE

  SEVGILILER GÜNÜN'DEN SADECE 1 GÜN ÖNCE TV REKLAMIN'DA GÖRDÜM VE SIPARIS VERDIM.GERÇEKTEN ÇOK FARKLI VE DEGERLI BIR HEDIYE OLDU.AYRICA HIZMETINIZ,KALITENIZ VE SERVISINIZ DEN DOLAYI ÇOK ÇOK TESEKKÜR EDERIM.BIR DAHA KI SIPARIS DE GÖRÜSMEK ÜZERE

 3. Gönderen: Yunus Eren Güzel

  Aldiginiz ana hediyeden tutun da hediyenizin kutusunun sekline, rengine ve kutunun üstündeki serite kadar asik oluyorlar...

 4. Gönderen: alaattin

  Herşey gerçekten çok güzel olmuş inanılmayacak kadar muhteşem gerçektende. Süslemelerden kokuya kadar herşey tam bir titizlikle hazırlanmış. Yanında gönderilen indirim hediye çekleri herşey çok güzel. Ayrıca alkolsüz olan osmanlı içeceği hediye olarak süper olmuş. Bütün bunlar için emeği geçen herkese yürekten selam gönderir ve tesekkurlerimi sunarım. . .

 5. Gönderen: okan

  yaww bu hediyeyle angelina jolie tavlarim yaww:D:D

 6. Gönderen: ali yavuzaslan

  inci setleriniz çook gusel sevgilim gorunce boynuma sarildi butun arkadaslarim almak için siraya girdi bende komisyonumu aldim tabii:D:D

 7. Gönderen: emre ünlü

  sadece su kadar söylüyorum pırlanta alacaktım bu daha zarif ve farklı geldı inş sağ sağlım teslım ederım inci tanem'e

 8. Gönderen: Barış

  şu istiridyeyi açma heyacanı yokmu inanılmaz. sonrada içinden çıkan o muhteşem parlak inci işte herşeye değiyor o anki yüzündeki mutululuk gülümseme dünyayı alsan okadar mutlu olmaz yaa harikasınız


[Bütün yorumlar için buraya]
istiridye inci modul alt
ANKET

Bize nasıl ulaştınız?

  

  

  

  

  

  

  Sonuçlar
Sonuçlar aliniyor...

istiridye inci modul alt

      Ä°stiridye Ä°nci Ä°stanbul Şubesi

      Ä°stiridye Ä°nci Online Sipariş

      Patent & Kalite Belgeleri

Satın aldığınız inci ve takılar Dokuz eylül üniversitesi, DGL, GEM,TSE,Türk Patent Enstitüsü ve Uluslararası Sertifikaya sahiptir.

GEM Sertifikası;
Bakanlık onaylı özel laboratuvarların hazırladığı ve incinin kimlik bilgilerinin (özellikleri) yer aldığı sertifikadır.Güney Denizi İncileri ve Tahiti İncileri Türkiye'de ilk defa İstiridyeİnci® ayrıcalığıyla satışa sunulmuştur.

 

TC Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Genel Müdürlüğü kıymetli maden ve taş ekspertizi Yetki Belgeli Laboratuvar'da yapılmış Test Sonuçları

 

TSE Belgeli Akredite Laboratuarda yapılan Test Analiz Sonuçları

 

TSE Belgeli Analiz Sonuçları

 

Altın Sertifikası

 

Gümüş Sertifikası


 

%100 Kararmayan Gümüş farkı
Gümüşü kısa sürede kararan ve sadece parlatma işlemi yapıldığında parlayan maden ve ya takı olarak biliriz. Ancak bu durum maliyetleri düşürmek için takının yüzey ve işçilik kalitesizliği ile yanlış Rhodioum kaplama işlemlerinden kaynaklanmaktadır.

 


Mücevherde fiyatı belirleyen asıl etki takının üzerindeki yüksek işçilik değeridir.

 

Kalite değeri düşük Gümüş'ün ya da Altın 'ın üzerine Rhodium kaplama yapsanız dahi İstiridyeİnci® markalı gümüşler gibi parlak olamaz!!!
(Mağazamızda Test edilerek Sonuçları Görülmüştür)

Özel üretilen İstiridyeİnci® Markalı Gümüş Takılarda kullanılan Rhodioum kaplama ve işçilik kalitesi dünyada yalnız sayılı markalarda kullanılmaktadır.


İstiridyeinci® Markalı Gümüş Takılarımız üst kalite Mücevher Kalitesindedir.

Klasik Gümüş ve Kuyumcu Mağazalarında satılan Altın ve Gümüş takılar ile ürünlerimizi karşılaştırdığınızda belirgin kalite farkını görebilirsiniz.

 

Bir mücevher ürünü nasıl bu kadar uygun fiyatla satılabiliyor?

İstiridyeİnci®, alışveriş merkezi ya da yüksek potansiyelli caddelerde yüksek giderlerle mağaza kiralayarak ve yüksek fiyatlarla satış yapmak yerine e-ticareti tercih etmektedir.E-ticaret sayesinde her müşterimizi makul fiyatlarla satın alabileceği gerçek mücevher kalitesiyle tanıştırmamız mümkün olmaktadır.

 

 

Resimdeki Güven

 Resimlerde gördüğünüz kalite ile size ulaşan kalitenin aynı olması için azami çaba sarfederiz.Mücevherin kalitesini gerçek anlamda görebilmeniz için özel teknikler kullanırız. Bu konudaki özel hassasiyetimize güvenebilirsiniz.                                  

   (Görseldeki ürün ile size gelen ürünün aynı olmadığını düşündüğünüz taktirde sorgusuz,sualsiz ücretiniz iade edilir.)

 

İnci Kalitesi
Uluslararası GIA - Dokuz eylül üniversitesi DGL değer kriterlerinde incinin kalitesini belirleyen en önemli etkenler incinin parlak, pürüzsüz, yuvarlak ve büyük olmasıdır.

 

Seçtiğiniz inci kalitesi doğrultusunda mağazamızdaki incilerin tamamı mücevher kalitesindedir.

 

• Akoya İncileri'nin tam yuvarlaklığı, pürüzsüzlüğü, parlaklığı yüksek kalite standartlarında ve AA+ ve AAA Kalite puanına Sahiptir.

 

• Tatlı su incileri, piyasadaki diğer “tatlı su incisi” adı altında satılan incilere göre daha parlak, pürüzsüz ve şekil itibari ile daha düzgündür.

 

• “South Sea” diğer adı ile Güney Denizi İncisi'ni; Akoya İncisi gibi Türkiye‘ye ilk defa getirmenin gururunu yaşayarak sizlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

 

• "Kara inci” adıyla da bilinen Tahiti İncisi'ni de Türkiye‘ye ilk kez tanıtarak, sizlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

 

Garantili Memnuniyet

Henüz sipariş vermeden önce bile eşinizin ve sizin memnuniyetiniz garantimiz altında olacaktır. Detaylar için iade kolaylığını inceleyebilirsiniz.

 

  

İstiridyeİnci®Markası

İstiridyeİnci® Markası ve ürünleri Türk Patent Enstitüsünün onayı ile güvence altına alınmıştır. İstiridyeİnci® markasının başka şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından izinsiz olarak kullanılması durumunda suç duyurusunda bulunup cezai işlem uygulanır.

 

Tescilli Tasarımlar

Bünyemizde geliştirilen çok sayıda modelin Tasarım tescilleri ile güvence altına alınmıştır.

 

Koleksiyonumuzda yer alan ve siz değerli müşterilerimizin, beğenisine sunduğumuz e-ticaret sitemizdeki ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun Garanti Sertifikası ile gönderilmektedir.

İstiridye Farkları

 

Mücevher Kutusu

Özel tasarım, şık, zarif ve istiridye şekli ile hediyenizle uyumlu mücevherlerinizi kullanışlı kutusunda saklayabilirsiniz.

 

 

AR-GE Çalışmaları


Artan rekabet ortamında giderek önem kazanan ürün geliştirme ve araştırma (Ar-Ge), sürekli iyileştirme, müşteri memnuniyetini sağlama, müşterilerimizin aradıklarından daha iyisini bulabilmeleri çabamız bizleri sürekli daha iyiyi üretmeye yöneltmektedir.

Bu nedenle, tüm üretim süreçlerinin sistematik bir yaklaşımla ve çeşitli organizasyonel birimleri kapsayacak şekilde sizlerin de katkısıyla, ürünlerimizin kalitesini, sıradışılığını ve hediye sunumuna verdiğimiz önemi durmadan yenileme ve geliştirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti

Sadece alışveriş öncesi değil alışveriş sonrası da memnuniyetiniz bizim için büyük önem arzeder. Mutlu ettiklerimiz bölümünde yorumlarınız kesintisiz olarak yayınlanır.

İlgili Sayfadan 2008 yılından bu yana yazılan yorumları okuyabilirsiniz. 

Fuar Anımız

Fuar anısı

 

Laboratuvar Testlerimiz

2016 yılı için Rutin Testlerimiz

 

Rutin Testler

 

 

Soymetal Rutin Testerimiz

 

 

İstanbul Altın Borsası kayıtlı Analiz Laboratuvarı Eylül 2015 Kıymetli Maden Ekspertiz Belgemiz

 

 

İstanbul Altın Borsası kayıtlı Analiz Laboratuvarı Eylül 2014 Kıymetli Maden Ekspertiz Belgemiz

 

 

İstanbul Altın Borsası kayıtlı Kıymetli Maden Ekspertiz Belgemiz

 

 

Ocak & Eylül 2015 Analiz Sonuçları

 

Laboratuvarda yapılan Test Analiz Sonuçları

 

istiridye inci setlerimiz - hesabım2
 

 

  

Şifremi Unuttum?

istiridye inci setlerimiz - hesabım
SEPETİNİZ
Sepetiniz Boş Sepetiniz Boş
istiridye inci modul alt
BASINDA BİZ
istiridye inci modul alt
TAKİP

Sipariş Durum Takibi:

Go

Kargo Durum Takibi:

Go
istiridye inci modul alt
istiridye inci alt
istiridye inci partner logolari

Web sitemizde bulunan tasarımlar ve üretim www.istiridyeinci.com.tr markasına aittir ve telif hakları patent yasası ile güvence altına alınmıştır. Yazılı izin alınmadan kullanılamaz.
Copyright © 1978-2015 Çelik GROUP international import Production services

Kalitemiz | Sorular | İletişim | Tatlı Su incileri | Akoya incileri | Tahiti incileri | Güney Denizi incileri | Pırlanta inci kolyeler | inci kolye | inci küpeler | Dizi inciler | İstiridyeinci Blog

İstiridye İnci ProDukkan altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır.
Yükleniyor...