istiridye inci setlerimiz - kategoriler1
istiridye inci setlerimiz - hesabim1
istiridye inci setlerimiz - kategoriler2
istiridye inci setlerimiz - kategoriler
Mutlu Ettİklerİmİz
Yeni yorumlar için tıkla
 1. Gönderen: Emel Karaboğa

  2009'a kötü başladım, çok ama çok güzel bitirdim sayende aşkım :) aldığım en güzel en romantik en anlamlı hediyeydi inci kolyemi boynumdan hiç çıkarmıyorum seni çok seviyorum Abdullah :)

 2. Gönderen: ömer ASLANTEPE

  SEVGILILER GÜNÜN'DEN SADECE 1 GÜN ÖNCE TV REKLAMIN'DA GÖRDÜM VE SIPARIS VERDIM.GERÇEKTEN ÇOK FARKLI VE DEGERLI BIR HEDIYE OLDU.AYRICA HIZMETINIZ,KALITENIZ VE SERVISINIZ DEN DOLAYI ÇOK ÇOK TESEKKÜR EDERIM.BIR DAHA KI SIPARIS DE GÖRÜSMEK ÜZERE

 3. Gönderen: Yunus Eren Güzel

  Aldiginiz ana hediyeden tutun da hediyenizin kutusunun sekline, rengine ve kutunun üstündeki serite kadar asik oluyorlar...

 4. Gönderen: alaattin

  Herşey gerçekten çok güzel olmuş inanılmayacak kadar muhteşem gerçektende. Süslemelerden kokuya kadar herşey tam bir titizlikle hazırlanmış. Yanında gönderilen indirim hediye çekleri herşey çok güzel. Ayrıca alkolsüz olan osmanlı içeceği hediye olarak süper olmuş. Bütün bunlar için emeği geçen herkese yürekten selam gönderir ve tesekkurlerimi sunarım. . .

 5. Gönderen: okan

  yaww bu hediyeyle angelina jolie tavlarim yaww:D:D

 6. Gönderen: ali yavuzaslan

  inci setleriniz çook gusel sevgilim gorunce boynuma sarildi butun arkadaslarim almak için siraya girdi bende komisyonumu aldim tabii:D:D

 7. Gönderen: emre ünlü

  sadece su kadar söylüyorum pırlanta alacaktım bu daha zarif ve farklı geldı inş sağ sağlım teslım ederım inci tanem'e

 8. Gönderen: Barış

  şu istiridyeyi açma heyacanı yokmu inanılmaz. sonrada içinden çıkan o muhteşem parlak inci işte herşeye değiyor o anki yüzündeki mutululuk gülümseme dünyayı alsan okadar mutlu olmaz yaa harikasınız


[Bütün yorumlar için buraya]
istiridye inci modul alt
ANKET

Bize nasıl ulaştınız?

  

  

  

  

  

  

  Sonuçlar
Sonuçlar aliniyor...

istiridye inci modul alt

      Ä°stiridye Ä°nci Ä°stanbul Şubesi

      Ä°stiridye Ä°nci Online Sipariş

      Güney Denizi incisi

Güney denizi incileri, beyaz dudaklı bir yumuşakça türü olan "pinctada maxima" istiridyesi türündendir.

 

 

Güney denizi incileri Avusturalya, Endonezya ve Filipinlere yakın güney denizi bölgelerinde; aşağıdaki haritada yeşil renk ile gösterilen tropik iklimlere sahip bölgelerde yetiştirilmektedir.

 

 

İstiridyeinci 'nin satışını gerçekleştirdiği Güney denizi incileri Avustralya bölgesine aittir.

 

İstiridye Farkları

 

 

Güney Denizi incilerinin, çiftlikleri Açık Güney Denizi Okyanuslarında olduğu için iklimsel farklılıklardan fazlasıyla etkilenmektedir, çok küçük çevresel değişiklikler dahi, şekillerinde farklılıklara veya lekelere yol açabiliyor, yada hiçbir incinin oluşmamasına neden olabiliyor. Hassas olmasından, uzun yıllar sonucu yetişmesi dolayısıyla, Güney Denizi incisi yetiştiriciliği epeyce mücadele gerektirmektedir..

 

Diğer türlere nazaran yetiştirme maliyetleri yüksek ve inci oluşum süreçleri çok daha zordur.Bu zorluklar ürünlerin eşsizliğinin ve yüksek fiyatlarının temel nedenidir.

 

İstiridye Farkları

 

 

100 adet yavru Güney Denizi İstiridyesi denize bırakılır ve 1 yıl olgun yaşa gelmesi beklenir, büyüyen istiridyeler çıkartılıp necleus ( istiridye DNA 'sından elde edilen, çekirdek madde) ile aşılaması yapılır ve istiridyeler büyüyeceği Güney Denizi Okyanusuna bırakılır.

 

Güney Denizi İncilerinin boyutlarının büyük olmasının etkenlerinden birisi de istiridye canlısının Akoya ve tatlı su istiridyelerinden çok daha büyük olmasıdır.

 

Güney Denizi İncileri, minimum 2-5 sene Güney Denizi Okyanusunda kalır ve her yıl çeşitli zamanlarda istiridyelerin bakımı için ziyaret edilir, bu sürenin sonunda boyutları, 9,0 mm ile 16,0 mm arasına ulaşmış olur.

 

İstiridye Farkları

 

Güney Denizi İncileri, Altın sarısı ve gümüşümsü beyaz renkleri ile olağanüstü kalite ve güzellikleri sayesinde ün salar. Bu inciler, diğer ‘ortalama’ incilerden epeyce büyüktür; çarpıcı bir şekilde pürüzsüz ve yuvarlaktır. Onlar belki de bulunabilecek en nadir ve en sıra dışı mücevherlerdir.

 

Güney Denizi İncisi, ne kadar büyük boyutlardaysa, o kadar değerli olur.

 

İstiridye Farkları

 

İstiridyeİnci, Güney Denizi İncileri konusunda uzmanlaşmıştır. $300-$7,000 fiyatları arasında değişen incilerimiz farklı renk, boyut, kalite ve fiyat seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır.

 

istiridye inci setlerimiz - hesabım2
 

 

  

Şifremi Unuttum?

istiridye inci setlerimiz - hesabım
SEPETİNİZ
Sepetiniz Boş Sepetiniz Boş
istiridye inci modul alt
BASINDA BİZ
istiridye inci modul alt
TAKİP

Sipariş Durum Takibi:

Go

Kargo Durum Takibi:

Go
istiridye inci modul alt
istiridye inci alt
istiridye inci partner logolari

Web sitemizde bulunan tasarımlar ve üretim www.istiridyeinci.com.tr markasına aittir ve telif hakları patent yasası ile güvence altına alınmıştır. Yazılı izin alınmadan kullanılamaz.
Copyright © 1978-2015 Çelik GROUP international import Production services

Kalitemiz | Sorular | İletişim | Tatlı Su incileri | Akoya incileri | Tahiti incileri | Güney Denizi incileri | Pırlanta inci kolyeler | inci kolye | inci küpeler | Dizi inciler | İstiridyeinci Blog

İstiridye İnci ProDukkan altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır.
Yükleniyor...